Hakkımızda

Ambalaj ve gıda makinaları sektöründe 16 yıllık pazar ve üretimdeki tecrübelerimizi çözüm ortağı olduğumuz firmalarımıza aktararak noktasal çözümler sunmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz; vakum paketleme makinası, tabak kapatma makinesi, tam otomatik kase kapama makinesi, yarı otomatik tabak kapatma makinesi, dip tank shrink makinesi, otomatik dilimleme makinesi her daim kalite ve optimum fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak müşteri odaklı ve yüksek memnuniyeti ön planda tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz.

Firma politikamız olarak gerek üretimini yapmış olduğumuz makine gruplarında gerek ise de ithalatını gerçekleştirdiğimiz gıda makinalarında her zaman sektörde öncülük yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdüreceğiz.

volvac paketleme

Yerli olanak ve tedarikcilerimizi kullanarak dünya standartlarında yüksek kaliteli Vakum Paketleme Makinası ve Tabak Kapatma Makinası üretimi yaparak dünya pazarlarında rekabet edebilecek pozisyonda olabilmek bilinci ile üretimi yapmış olduğumuz tüm makinalarımızı her üretim sonunda CE standart testlerini ve diğer standart testlerini gerçekleştirerek satışlara sunmaktayız.

Volvac olarak vizyonumuz gıdanın bulunduğu tüm pazarlara Vakum Paketleme Makinalarımızı sunmak bunu gerçekleştiriken ise yüksek kalite, düşük maliyet ve satış sonrası hizmetlerimizle çözüm ortaklarımıza tüm desteklerimizi verebilmektir. Firmamız, üslenmiş olduğu misyona istinaden çok daha fazla efor sarf ederek ürünlerimizi yüksek kaliteli üretimler ile dünya pazarına sunar iken ülkemizi tanıtmak olduğu bilincindedir.

Fabrikamız

ISO standartlarına uygun, imlatını yapmış olduğumuz yerli üretim vakum paketleme makinası modellerimizin üretildiği yer İstanbul'dadır. Pendik/Kurtköy bölgesinde bulunan fabrikamız, İstanbul çevreyolu (O6) ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 5 dakikalık uzaklıktadır.