YÖNETİM KADROMUZ

Volkan BİLGİÇ Genel Müdür
  • volkan@volvac.com.tr
Akın GÜNEŞ Genel Müdür Yardımcısı
  • akin@volvac.com.tr

SATIŞ EKİBİMİZ

Cihat KARADAĞ Satış Temsilcisi
  • cihat@volvac.com.tr
Selin ÇETİN Satış Temsilcisi
  • selin@volvac.com.tr

MUHASEBE EKİBİMİZ

Neslihan POYRAZ Muhasebe Uzmanı
  • neslihan@volvac.com.tr
Sibel BOZACI Önmuhasebe
  • sibel@volvac.com.tr
Fatma SÖNMEZ Satın Alma Sorumlusu
  • fatma@volvac.com.tr

TEKNİK EKİBİMİZ

İbrahim SAYGILI Bilgi İşlem - Web Geliştirici
  • ibrahim@volvac.com.tr
Barış BAŞ AR-GE & İmalat Sorumlusu
  • baris@volvac.com.tr
Recep AKMAN Makina Teknik Ressamı
  • recep@volvac.com.tr
Samet YILMAZTÜRK Makina Teknik Ressamı
  • samet@volvac.com.tr

TEKNİK SERVİS EKİBİMİZ

Hüseyin EKŞİ Teknik Servis Personeli
Kutay YILMAZ Teknik Servis Personeli
Ahmad YAD Teknik Servis Personeli