Firma Adı VOLVAC PAKETLEME VE GIDA MAKİNALARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres Sanayi Mahallesi Ensar Caddesi N:3/1 Kurtköy/Pendik - İstanbul, Türkiye

Telefon +90 (216) 441 10 72

E-Posta info@volvac.com.tr

Vergi Dairesi Pendik Vergi Dairesi

Vergi Numarası 925 071 72 19

YÖNETİM KADROMUZ

Volkan BİLGİÇ Genel Müdür
volkan@volvac.com.tr
Akın GÜNEŞ Genel Müdür Yardımcısı
akin@volvac.com.tr

SATIŞ EKİBİMİZ

Natalya HUDYAKOVA Satış Temsilcisi
natalya@volvac.com.tr
Cihat KARADAĞ Satış Temsilcisi
cihat@volvac.com.tr

MUHASEBE EKİBİMİZ

Neslihan POYRAZ Muhasebe Uzmanı
neslihan@volvac.com.tr
Sibel BOZACI Önmuhasebe
sibel@volvac.com.tr
Fatma SÖNMEZ Satın Alma Sorumlusu
fatma@volvac.com.tr

TEKNİK EKİBİMİZ

İbrahim SAYGILI Bilgi İşlem - Web
ibrahim@volvac.com.tr
Barış BAŞ Ar-Ge & İmalat Sorumlusu
ar-ge@volvac.com.tr
Recep AKMAN Makina Teknik Ressamı
recep@volvac.com.tr
Samet YILMAZTÜRK Makina Teknik Ressamı
samet@volvac.com.tr

TEKNİK SERVİS EKİBİMİZ

Hüseyin EKŞİ Teknik Servis Personeli
Kutay YILMAZ Teknik Servis Personeli