Ambalaj ve gıda makinaları sektöründe 18 yıllık pazar ve üretimdeki tecrübelerimizi çözüm ortaklarımızla olduğumuz firmalarla birlikte noktasal çözümler sunmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz; vakum paketleme makinası, tabak kapatma makinesi, tam otomatik kase kapama makinesi, yarı otomatik tabak kapatma makinesi, dip tank shrink makinesi ve otomatik dilimleme makinesi dahil olmak üzere geniş bir endüstri yelpazesine hizmet veren ve paketleme ekipmanlarının lider üreticisiyiz.

Her daim kalite ve optimum fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak müşteri odaklı ve yüksek memnuniyeti ön planda tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz. Firma politikamız olarak gerek üretimini yapmış olduğumuz makine gruplarında gerek ise de ithalatını gerçekleştirdiğimiz gıda makinalarında her zaman sektörde öncülük yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı sürdüreceğiz. Yerli olanak ve tedarikçilerimizi kullanarak dünya standartlarında; yüksek kaliteli, vakum paketleme makinası ve tabak kapatma makinası üretimi yaparak dünya pazarlarında rekabet edebilecek pozisyonda olabilmek bilinci ile üretimi yapmış olduğumuz tüm makinalarımızı her üretim sonunda CE standart testlerini ve diğer standart testlerini gerçekleştirerek satışlara sunmaktayız.

VOLVAC olarak vizyonumuz gıdanın bulunduğu tüm pazarlara vakum paketleme makinalarımızı sunmak, bunu gerçekleştirirken ise yüksek kalite, düşük maliyet ve satış sonrası hizmetlerimizle çözüm ortaklarımıza tüm desteklerimizi verebilmektir. Firmamız, üslenmiş olduğu misyona istinaden çok daha fazla efor sarf ederek ürünlerimizi yüksek kaliteli üretimler ile dünya pazarına sunar iken ülkemizi tanıtmak olduğu bilincindeyiz. Ürün teklifimiz; paketleme makineleri etrafında toplanmıştır. Sizi mühendislik öncesi ihtiyaç değerlendirmesinden çalıştırmaya ve eğitime kadar destekleyecek bir ekip tarafından tamamlamaktayız.

Paketleme makinelerimiz; küçük, orta ve büyük modellere kadar paketleme operasyonunuzun gereksinimlerini; hız, verimlilik, esneklik ve kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak karşılamak üzere tasarlıyoruz. Ayrıca tüm modellerimizi, işletmenizin artan taleplerine ayak uydurmak için genişletme yetenekleri ile entegre ediyoruz. Kalite ve kontrolü anlayışımız; yüksek kaliteli üretim prosedürümüzü ve satış sonrası hizmetimizi, yılların tecrübesi ve anında karşılık verdiğimiz için rakipsizdir.

Fabrikamız; ISO standartlarına uygun, imalatını yapmış olduğumuz yerli üretim vakum paketleme makinası modellerimizin üretildiği yer İstanbul'dadır. Pendik/Kurtköy bölgesinde bulunan fabrikamız, İstanbul çevreyolu (O6) ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 5 dakikalık uzaklıktadır.

Neler üretiyoruz:

  • Poşet Vakum Paketleme Makinesi
  • Tabak - Kase Kapatma Makinası

Parça Stoku: makinelerin zamanında teslim edilmesini sağlamak için tüm makine bileşenlerimiz stoklarımızda yer almaktadır.
Ar-Ge: makinelerimizi sürekli iyileştirmek ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için Ar-Ge'ye yatırım yapıyoruz.
CNC Makinesi: hassas bir ölçüm elde etmek ve makine kalitesini artırmak için dijital CNC makineleri kullanıyoruz.
Kolay Bakım: mükemmel performans ve kolay bakım sağlamak için teknik özellikleri ve üretim prosedürünü standartlaştırıyoruz.
Kalite Kontrol: makine kalitesinde "sıfır hata" hedefine ulaşmak için her bir parçayı özenle belirliyoruz.
Dünya Çapında İhracat: Almanya, ABD, İngiltere, İtalya, Japonya, Kanada, Rusya, Mısır, Yunanistan, İsrail ve Fransa olmak üzere fazlası dahil olmak üzere 42'ten fazla ülkede mevcuttur.
Müşteri Memnuniyeti: mükemmel kalitede makine, gıda ve gıda dışı sektörlerdeki mevcut müşterilerimiz tarafından onaylanmıştır.
Satış Sonrası: satış sonrası servis dünyanın çoğu yerinde mevcuttur.