Hakkımızda

Ambalaj ve gıda makinaları sektöründe 16 yıllık pazar ve üretimdeki tecrübelerimizi çözüm ortağı olduğumuz firmalarımıza aktararak noktasal çözümler sunmaktayız. Üretimini yapmış olduğumuz Vakum Paketleme Makinaları, Tabak Kapama Makinaları, Kıyma Makinaları ve Köfte Form Makinaları‘mızda her daim kalite ve optimum fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak müşteri odaklı ve yüksek memnuniyeti ön planda tuttuk, tutmaya da devam edeceğiz.

Firma politikamız olarak gerek üretimini yapmış olduğumuz makine gruplarında gerek ise de ithalatını gerçekleştirdiğimiz gıda makinalarında her zaman sektörde öncülük yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam edeceğiz.
Yerli olanak ve tedarikcilerimizi kullanarak dünya standartlarında yüksek kaliteli Vakum Paketleme Makinası ve Tabak Kapatma Makinası üretimi yaparak dünya pazarlarında rekabet edebilecek pozisyonda olabilmek bilinci ile üretimi yapmış olduğumuz tüm makinalarımızı her üretim sonunda CE standart testlerini ve diğer standart testlerini gerçekleştirerek satışlara sunmaktayız.

Volvac olarak vizyonumuz gıdanın bulunduğu tüm pazarlara Vakum Paketleme Makinalarımızı sunmak bunu gerçekleştiriken ise yüksek kalite, düşük maliyet ve satış sonrası hizmetlerimizle çözüm ortaklarımıza tüm desteklerimizi verebilmektir.
Firmamız, üslenmiş olduğu misyona istinaden çok daha fazla efor sarf ederek ürünlerimizi yüksek kaliteli üretimler ile dünya pazarına sunar iken ülkemizi tanıtmak olduğu bilincindedir.

Kalite Politikası

VOLVAC Paketleme ve Gıda Makinaları San. Tic. Ltd. Şti., tüm faaliyetlerinde “kalite odaklı” çalışmayı esas alır.

Bu amaca uygun olarak;

  • Vakum teknojisini, paketleme ve gıda ürünlerini koruma sektöründe lider konuma taşımak
  • Başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere tüm paydaşların memnuniyetini sağlamak,
  • Etkin kaynak kullanımı, sürdürülebilirlik ve sürekli iyileştirmeyi rehber edinmek,
  • Girişimcilik ve inovasyonu desteklemek ve yaygınlaştırmak,
  • Faaliyetlerimizi, paketleme standartlarında 4. Sanayi devrimini gerçekleştirecek  şartlara uygun olarak yürütmek,

Kalite politikamızı oluşturur.

Firma Bilgileri

Firma Adı: VOLVAC Paketleme ve Gıda Makinaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Adres: Sanayi Mahallesi Ensar Caddesi N:3 Kurtköy/Pendik – İSTANBUL
Tel: 0216 441 10 72
Pendik V.D. 9250717219
Tic. Sic. No: 113529-5
Mersis No: 0925071721900001

Vizyon

VOLVAC olarak vizyonumuz vakum ihtiyacı olan tüm pazarlara paketleme makinalarımızı sunmak bunu gerçekleştiriken ise yüksek kalite, düşük maliyet ve satış sonrası hizmetlerimizle çözüm ortaklarımıza destek verebilmektir.

Misyon

VOLVAC olarak, üslenmiş olduğu misyona istinaden çok daha fazla efor sarf ederek ürünlerimizi yüksek kaliteli üretimler ile dünya pazarına sunar iken ülkemizi tanıtmak olduğu bilincindedir.