Vakum Makinesi Kullanım Kılavuzu

Vakum makinesi kullanım kılavuzu bildirgesi

vakum makinesi kullanım kılavuzu için uygun makinalarımızda kullanılan malzemeler enerji tasarrufu dikkate alınarak üretilmiştir. Fabrikamızdan çıkan her makine, ttizlikle işlev ve kusursuz durum açısından kontrol edilmiştir.

Kontrol panelindeki LCD ekranı müşterilimize kullanım kolaylığı sağlamıştır. Ekran üzerinde bulunan akıllı kart panelinde 4 ayrı dil seçeneği bulunmaktadır. Makinalarımızın ömür testleri yaparak değerli müşterilerimize daha kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerimizi sunmak istiyoruz.

Ürünlerimiz; gaz, koku, gürültü kirliliği yapmadığı için çevre şartlarını gözönüne alarak dizayn edilmiştir. Cihazın ambalajı çevre şartlarına uygun olarak imha edilmiştir.

Ürünlerimiz, aksesuarlarımız, yedek parçalarımız ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen; www.volvac.com.tr sayfamızı ziyaret ediniz.

İyi günlerde kullanmanız dileği ile…

Kullanım kılavuzlarında yer alan bilgilerin eksik veya hatalı olduğu yerler için iletişim sayfasından bize ulaşabilir, Avrupa bölgesini temsil eden internet sitemize buradan ulaşabilirsiniz.